PETAK, 2024-04-26
Vrelo.ucoz.com - Babusnicki INTERNET portal
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
FORUM » EXTRA ZABAVA » BOSANACI 100 POSTO » Šta se dešava kada Mujo provali struju
Šta se dešava kada Mujo provali struju
adminDate: PETAK, 2013-03-15, 1:40 PM | Message # 1
Generalissimo
Group: Administrators
PORUKA: 1384
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Došao Haso kod Muje u bolnicu. Bolan Mujo šta ti se to dogodilo, što si sav polomljen i u modricama... a Muja će slomljenim glasom... e..duga je to priča, a i ne bi mi verovao kad bih ti ispričo... Kako ne bi... ja i ti smo stari drugari...a kome ćeš reći ako ne meni.....

E onda ovako je bilo...

Jutros sam ti ja bio na pecanje sa Sujom.. i kad stigosmo do reke pitah ga ja.. jel bolan Suljo a sa čim ćemo pecati imamo štapove al mamaca nemamo... a on će... ne beri brigu Mujo sad ćes videti .... i uze akumulator iz kola i odnese ga do same obale, a onda uze dve žice zabi ih
u mulj i spoji na akumulator...i da ne veruješ počeše na sve stane iz mulja izlaziti crvi....al to ne beše kraj i ja sam hteo to da probam. Popodne kada se vratih kući setih se da mi se žalila Fata da joj krtice uništiše svo povrće u u bašti...pa se setih Sulje...i moro sam probati.

Uzmem ti ja dve žice, zabijem ih u krajeve bašte i onda uštekam. Trebo si da vidiš kad počeše da izlecu rovci i krtice... nisam ni znao kolko ih ima.... Pade sumrak al meni đavo neda mira... znaš Haso onaj dalekovod što mi ide pored njive....zabodem ti ja žicu i bacim preko...
I bolan šta je bilo nestrpljivo će Haso... " izađe treća smena Kreke i ubi buga umeni "
 
FORUM » EXTRA ZABAVA » BOSANACI 100 POSTO » Šta se dešava kada Mujo provali struju
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

vrelo.ucoz.com
Create a free website with uCoz